У KatSander ми розуміємо, наскільки важливо, щоб наші клієнти оперативно та зручно отримували свої замовлення. Ми прагнемо забезпечити найкращий досвід покупок, починаючи від моменту вибору одягу на нашому сайті і закінчуючи його доставкою до вашого порогу. Тому ми співпрацюємо лише з перевіреними та надійними службами доставки, що гарантують безпечне та своєчасне доставлення кожного замовлення.

Способи доставки:


1. Адресна доставка з використанням кур'єрської служби "Нова Пошта" доступна по всій території України.

Вартість кур'єрської доставки складає 105 грн.

2. Доставка до відділення поштової служби "Нова Пошта" на всій території України.

 • Вартість доставки до відділення "Нова Пошта" складає 70 грн.
 • Замовлення опрацьовується протягом 1-2 днів з Понеділка по Неділю: 09:00–18:00. Якщо замовлення оформлено до 12:00, його опрацюють того ж дня. Термін доставки замовлення сервісами служби Нова Пошта від 1 до 3 днів з Понеділка по Неділю.
 • Покупець має право провести ретельний огляд замовлення на момент його доставки.
 • Після надсилання замовлення ми надсилаємо номер накладної. Відстежити замовлення накладної можна на сайті служби "Нова Пошта" або в програмі "Нова Пошта".


Порядок дій у випадку, коли посилка загубилася з вини поштової служби:

 1. Зв'яжіться з контактним центром "Нової пошти" за телефоном 0-800-500-609 або електронною поштою info@novaposhta.ua. Вкажіть інформацію про вашу посилку, таку як: трекінг-номер, дату відправлення, місце відправлення та призначення, а також інші подробиці про посилку.
 2. Запросіть пошук посилки. Вони можуть провести додаткові перевірки та спробувати знайти вашу посилку у своїй системі.
 3. Слідкуйте за оновленнями про результати переміщення вашої посилки через онлайн-інструмент відстеження "Нової пошти", доступний на їх офіційному сайті - https://tracking.novaposhta.ua/#/uk/
 4. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або проблеми, зверніться до служби підтримки клієнтів "Нової пошти" за телефоном 0-800-500-609 або електронною поштою info@novaposhta.ua для отримання додаткової інформації та допомоги у вирішенні ситуації.

1. Адресна доставка з використанням кур'єрської служби "Укрпошта" доступна по всій території України.

 • Вартість кур'єрської доставки складає 80 грн.

2. Доставка до відділення поштової служби "Укрпошта" на всій території України.

 • Вартість доставки до відділення "Укрпошта" складає 65 грн
 1. Замовлення опрацьовується протягом 1-2 днів з Понеділка по Неділю: 09:00–18:00. Якщо замовлення оформлено до 12:00, його опрацюють того ж дня. Термін доставки замовлення сервісами служби Укрпошта від 1 до 4 днів з Понеділка по Неділю..
 2. Покупець має право провести ретельний огляд замовлення на момент його доставки.
 3. Після надсилання замовлення ми надсилаємо номер накладної. Відстежити замовлення накладної можна на сайті служби "Укрпошта".


Порядок дій у випадку, коли посилка загубилася з вини поштової служби:

 1. Зв'яжіться з контактним центром "Укрпошта" за телефоном 0-800-300-545 або електронною поштою ukrposhta@ukrposhta.ua. Вкажіть інформацію про вашу посилку, таку як: трекінг-номер, дату відправлення, місце відправлення та призначення, а також інші подробиці про посилку.
 2. Запросіть пошук посилки. Вони можуть провести додаткові перевірки та спробувати знайти вашу посилку у своїй системі.
 3. Слідкуйте за оновленнями про результати переміщення вашої посилки через онлайн-інструмент відстеження "Укрпошта", доступний на їх офіційному сайті - https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html?barcode=
 4. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або проблеми, зверніться до служби підтримки клієнтів "УкрПошти" за телефоном 0-800-300-545 або електронною поштою ukrposhta@ukrposhta.ua для отримання додаткової інформації та допомоги у вирішенні ситуації.